Poprzedni

Noxion LED Spot Starlight IP54

Noxion LED Spot Starlight IP54

Opis Noxion LED Spot Starlight IP54

Ten produkt Noxion LED Spotlight jest wbudowanym reflektorem ze zintegrowanym modułem LED o mocy 6 W, który zastępuje lampy halogenowe o mocy do 65 W. Jakość tego osprzętu jest potwierdzona w raporcie pomiarowym LM79 i LM80. Produkt jest zgodny z wszystkimi europejskimi dyrektywami, jak opisano w EN-12464-1. Produkt ma niską ocenę oślepienia UGR <16, więc światło nie wpada w Twoje oczy i nie będzie oślepiać. To gwarantuje komfort wizualny. Osprzęt może być używany w pomieszczeniach ogólnodostępnych, hotelach, stołówkach i korytarzach. To urządzenie ma kolorowy render CRI> 90, który nadaje kolorom żywotność. Produkt nie jest przechylny.

Poprzez zastąpienie dotychczasowego konwencjonalnego uchwytu lampami halogenowymi 65W przy użyciu tego 6W światła LED natychmiastowo zaoszczędzisz 85% kosztów energii. Dzięki swojej wartości IP54 jest odporny na wodę i kurz i nadaje się do stosowania w wilgotnych środowiskach. Precyzyjne żarówki LED w tym urządzeniu mają żywotność wynoszącą 50,000 godzin. Oznacza to, że żywotność wynosi około 15 lat w przeciętnym środowisku biznesowym. Osprzęt ma ten sam kolor światła co lampy halogenowe, a mianowicie 2700 Kelvin (bardzo ciepła biel).

Prosta instalacja

  • Wyłącz zasilanie
  • Odłącz starą żarówkę i wyjmij ją z sufitu
  • Umieść nową żarówkę LED w suficie i podłącz ją
  • Włącz zasilanie i zacznij oszczędzać energię

Ze względu na długą żywotność i doświadczenie z tym urządzeniem, jesteśmy w stanie zapewnić 5-letnią gwarancję na ten produkt LED.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy