Poprzedni

Noxion LED Spot Hydro IP65

Opis Noxion LED Spot Hydro IP65

Ten produkt Noxion LED Hydro IP65 to wysokiej jakości projektor, wyposażony w zintegrowaną diodę LED. Jakość tego światła punktowego jest potwierdzona przez LM79 i LM80. W konsekwencji produkt jest zgodny ze wszystkimi europejskimi dyrektywami, zgodnie z normą EN-12464-1. Noxion LED Spot Hydro IP65 ma wartość UGR wynoszącą <16, co zapewnia bardzo niski poziom błysku i maksymalny komfort wizualny. Dzięki wysokiemu współczynnikowi oddawania barw CRI90, gdzie kolory żyją, produkt ten jest praktycznie odpowiedni do każdego zastosowania: detalicznych, ogólnych, stołówek i korytarzy. Ten reflektor ma również zastosowanie w najbardziej luksusowych zastosowaniach i dzięki funkcji pochylania, urządzenie jest odpowiednie do akcentowania oświetlenia.

Noxion LED Spot Hydro IP65 może łatwo zastąpić stare światło punktowe 65W. Dzięki tej diodzie 6W LED natychmiast oszczędzisz do 90% kosztów energii w porównaniu z konwencjonalnym światłem punktowym. Ze względu na wąskie obrzeże jest idealna integracja z np. Sufity systemowe, stiukowe i gipsowe. Dzięki ratingowi IP65 urządzenie jest odporne na zalanie i kurz, co umożliwia stosowanie go w szerokim zakresie środowisk, w tym wilgotnych i zakurzonych. Precyzyjne żarówki LED w tym reflektorze mają żywotność 50 000 godzin. Oznacza to, że średnia długość życia przekracza 20 lat w przeciętnym środowisku biznesowym. Ten reflektor ma ten sam kolor światła niż obecne miejsce halogenowe: 2700 Kelvin - bardzo ciepły biały.

Łatwa instalacja

  • Wyłącz zasilanie
  • Weź ze starego starego miejsca
  • Umieść nowy punkt LED w uchwycie
  • Automatycznie włącz zasilanie i oszczędzaj koszty energii

Usługa

Ze względu na długą żywotność i nasze doświadczenia z tym produktem, Nowazarowka.pl jest w stanie zapewnić 5 lat gwarancji na te LED Spots. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze? Skontaktuj się z jednym z naszych lekkich ekspertów.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy