Poprzedni

Noxion LED Spot Gimba IP44

Noxion LED Spot Gimba IP44

Opis Noxion LED Spot Gimba IP44

Ten Noxion LED Spotlight jest wbudowanym reflektorem ze zintegrowanym modułem LED, przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem w celu wymiany wymiennych opraw halogenowych. Produkt jest zgodny z wszystkimi europejskimi dyrektywami, jak opisano w EN-12464-1. Spot ma niski stopień oślepiania UGR <16, więc światło nie wpada w Twoje oczy i nie będzie oślepiać. To gwarantuje komfort wizualny. Osprzęt może być używany w pomieszczeniach ogólnodostępnych,hotelach, stołówkach i korytarzach. To urządzenie ma renderowanie kolorów CRI> 90, który nadaje kolorom żywotność.

Poprzez wymianę dotychczasowych konwencjonalnych opraw na lampy halogenowe o mocy 65 W z tym 6W punktem LED natychmiast oszczędzasz 85% kosztów energii. Precyzyjne żarówki LED w tym urządzeniu mają żywotność wynoszącą 50,000 godzin. Oznacza to, że żywotność wynosi około 15 lat w przeciętnym środowisku biznesowym. Ze względu na jego wąską konstrukcję pasuje do większości typów sufitów. Osprzęt ma ten sam kolor światła co lampy halogenowe, a mianowicie 2700 Kelvin (bardzo ciepły biały) i jest ściemnialny. Przejście na przyjazne dla środowiska rozwiązanie jest łatwe!

Prosta instalacja

  • Wyłącz zasilanie
  • Odłącz stary osprzęt i wyjmij z sufitu
  • Umieść produkt LED w suficie i podłącz go
  • Włącz zasilanie i zacznij oszczędzać energię

Ze względu na długą żywotność i doświadczenie z tym urządzeniem, jesteśmy w stanie zapewnić 5-letnią gwarancję dla tej lampy LED. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy? Następnie skontaktuj się z jednym z naszych oświetleniowych ekspertów.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy