Poprzedni

Noxion LED Spot Ember IP65

Opis Noxion LED Spot Ember IP65

To miejsce Noxion LED Spot to wysokiej jakości zagłębienie reflektorów ze zintegrowanym modułem LED, przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem w celu wymiany wymiennych opraw halogenowych. Produkt jest zgodny z wszystkimi europejskimi dyrektywami, jak opisano w EN-12464-1. Produkt ma niski stopien oślepienia UGR <15, więc światło nie wpada w Twoje oczy i nie będziesz oślepiony. To gwarantuje komfort wizualny. Osprzęt może być używany w pomieszczeniach ogólnodostępnych, hotelach, stołówkach i korytarzach. To urządzenie ma kolorowy render CRI> 90, który nadaje kolorom żywotność.

Poprzez wymianę dotychczasowego konwencjonalnego uchwytu na lampy halogenowe o mocy 65 W z tym 6W punktem LED natychmiast oszczędzasz 85% kosztów energii. Precyzyjne żarówki LED w tym urządzeniu mają żywotność wynoszącą 50,000 godzin. Oznacza to, że żywotność wynosi około 15 lat w przeciętnym środowisku biznesowym.

Ze względu na jego cienką konstrukcję pasuje do większości typów sufitów. Oprawa ma takie same światło jak lampy halogenowe, a mianowicie 2700 Kelvin (bardzo ciepła biel) i jest ściemniana, a dzięki wartości IP65, produkt jest odporny na wodę i kurz i odporny na działanie ognia. Zacznij oszczędzać energię, przełącz się na LED.

Ze względu na długą żywotność i doświadczenie z tym urządzeniem, jesteśmy w stanie zapewnić 5-letnią gwarancję na ten produkt LED. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy? Następnie skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy