Poprzedni

Noxion LED Panel Standard 60x60cm UGR<22 | Zamienne 4x18W

Noxion LED Panel Standard 60x60cm UGR

Opis Noxion LED Panel Standard 60x60cm UGR<22 | Zamienne 4x18W

Panel Noxion LED jest oprawą wnękową, składającą się z elementów wysokiej jakości, wyposażonych w zintegrowaną technologię LED. Jakość tej oprawy została potwierdzona raportami LM79 i LM80. Produkt spełnia wszystkie europejskie dyrektywy, zgodnie z normą EN 12464-1. Z powodu bardzo małego odblasku, współczynnik Unified Glare (UGR) UGR <22, to urządzenie zapewnia maksymalny komfort wizualny. Pozwala to na zastosowanie oprawy w pomieszczeniach ogólnych, stołówkach i w korytarzach. Oprawa może być sterowana za pomocą systemu zarządzania oświetleniem DALI. Umożliwia to sterowanie przełączaniem paneli, a także przyciemnianie ich w razie potrzeby.

Dzięki temu panelowi LED można łatwo wymienić obecne lampy fluorescencyjne o wymiarach 60x60cm. Dzięki tej oprawie 40W oszczędzasz 50% kosztów energii w porównaniu z konwencjonalną oprawą fluorescencyjną 4X18W. Panel jest łatwy w instalacji dzięki ultra cienkiej obudowie o grubości 10 mm. Można również powiesić oprawę, jeśli nie ma sufitu systemowego. Będziesz potrzebował zestawu do montażu zawieszki. Ponadto można zamontować panel na powierzchni. W tym celu należy zakupić zestaw do montażu powierzchniowego osobno.

Precyzyjne żarówki LED w tej oprawie mają żywotność 70 000 godzin. Oznacza to, że średnia długość życia przekracza 25 lat w przeciętnym środowisku biznesowym. Oprawa ta również jest "bez migotania", w wyniku czego ludzkie oko nie widzi migającego światła. Niektórzy ludzie są bardzo wrażliwi na obecne lampy fluorescencyjne. Uwaga: Produkt nie może być stosowany w biurze, ponieważ wymaga wartości UGR <19. Jeśli chcesz zastosować panel LED w biurze, panel Noxion LED Panel Pro 60x60cm UGR<19 | Zamienne 4x18W jest odpowiednią alternatywą.

Jasny kolor:

  • 830: ciepłe, białe światło (3000 Kelvin) - Dla korytarzy, stołówek i ogólnych miejsc, w których atmosfera jest ważna.
  • 840: zimne białe światło (4000 Kelvin) - Najwybitniejszy kolor światła dla zastosowań ogólnych.
  • 865: światło dzienne (6500 Kelvin) - Specjalny kolor bardzo zimnego światła dla specjalnych zastosowań.

Instalacja jest prosta:

  • Wyłącz zasilanie.
  • Odłącz stary osprzęt i wyjmij z sufitu.
  • Umieść panel LED w suficie i podłącz go.
  • Włącz zasilanie i oszczędzaj bezpośrednio na kosztach energii

Usługa

Ze względu na długą żywotność i nasze doświadczenia z tym urządzeniem, Nowazarowka.pl może zapewnić 5 lat gwarancji na tym panelu LED! Jeśli masz jakieś pytania i potrzebujesz dalszej pomocy dla tego produktu lub potrzebujesz pomocy z wyborem! Prosimy o kontakt z jednym z naszych ekspertów.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy