Poprzedni

Noxion LED Iluminacja Beam

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Noxion LED Iluminacja Beam

  • Kod koloru
  • Moc (W)

Opis Noxion LED Iluminacja Beam

Reflektor Noxion składa się z wysokiej jakości komponentów ze zintegrowaną technologią LED. Jakość tej oprawy podłogowej jest potwierdzona przez raporty pomiarowe LM79 i LM80 oraz współczynnik Lumen / Wat równy 100. Ponieważ jakość oprawy jest określana przez sterownik, i Xitanium jest wybierany przez firmę Philips. Czarny aluminiowy uchwyt ma doskonałą przewodność cieplną i zimny biały kolor światła 4000 Kelvin.

Oprawa ta posiada wyższą wydajność świetlną i można ją umieścić zarówno na podstawie, jak i na ścianach. Często używany do oświetlania budynków, parków, placów budowy i billboardów. Dzięki klasyfikacji IP66 i IK08 urządzenie jest wodoodporne, odporne na kurz i wandaloodporne. Dlatego promień Floodlight Beam może być stosowany bez problemów na zewnątrz. Oznacza to, że niniejszy produkt wymaga minimalnej konserwacji w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami. W porównaniu do opraw z lampami wyładowczymi HQL / HPL lub HQI / HPI, można zmniejszyć zużycie energii do 50%.

Podczas opracowywania skoncentrowano się na produkcji armatury o czystym wzornictwie i prostej instalacji. Z tego względu wspornik jest przeznaczony do montażu na ścianie i podłożu. Oprawa dostępna w różnych mocach: 40W, 80W i 120W. Dzięki technologii LED oprawa ta nie jest kosztowną, jednofazową lampą wyładowczą, wymagającą wymiany co 20 000 godzin. Jest zintegrowany z premicznymi chipami LED zapewniającymi 70 000 godzin pracy. W przeciętnej aplikacji długość życia wynosi około 20 lat. Tam, gdzie luzna lampa wyładowcza powoli traci swoją moc wyjściową, oprawa optyczna utrzymuje światło w technologii LED.

Różne warianty

  • Optyka obiektywu symetrycznego. Dzieli promień światła proporcjonalnie na pewien obszar.
  • Optyka soczewki asymetrycznej. Podziel się wiązką światła nieproporcjonalnie do pewnego obszaru. Stosowany głównie do montażu naściennego.

Usługa

Ze względu na długą żywotność i nasze doświadczenie z tym produktem, firma stwarza 5-letnią gwarancję na oprawę LED. Czy masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze? Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy