Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

  • Zrównoważone rozwiązania LED

Noxion LED Downlight Slim | DALI Ściemnianie

6 results
Noxion OTI DALI 25/220-240/700LT2 DIM Dla Slim Downlight
167,88  136,49  bez VAT z VAT
i
Zamówienia poniżej 700,00 zł włącznie. VAT, koszt wysyłki to 39,00 zł Zamówienia poniżej 569,00 zł z wył. VAT, koszt wysyłki to 31,71 zł
Zamów dzisiaj, wysłane jutro
i
Ten produkt jest w magazynie, dołożymy wszelkich starań, aby wysłać go już dziś.
Ten produkt będzie dostępny we wspomnianym dniu. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty były wysyłane w dniu, w którym znajdą się w magazynie.
Tego produktu nie ma obecnie w magazynie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Proszę wziąć pod uwagę, że czas dostawy może się wydłużyć.
Ten produkt jest obecnie niedostępny. Chcesz kupić jedną lub więcej pozycji? Następnie złożymy zamówienie bezpośrednio u naszego dostawcy! Wyślemy Ci go tak szybko, jak to możliwe.

opis Noxion LED Downlight Slim | DALI Ściemnianie

Noxion Slim Downlight jest oprawą wewnętrzną, która zastępuje lampy wiszące CFL i PL-C. Wykonany jest z wysokiej jakości elementów ze zintegrowaną technologią LED. Jakość tej oprawy została potwierdzona w raporcie pomiarowym LM79 i LM80. Światło główne jest zgodne z wszystkimi europejskimi dyrektywami, jak opisano w EN-12464-1. Slim Downlight ma wartość UGR <22 i CRI> 80, co zapewnia dobre odwzorowanie kolorów. Dzięki wysokiej jakości projektowi instalacja jest prosta i idealnie sprawdza się w najbardziej popularnych sufitach i dzięki temu jest popularnym rozwiązaniem LED w obszarach detalicznych, biurowych, biurowych.

Dzięki tej oprawie można łatwo zastąpić konwencjonalne lampy downlight lampami energooszczędnymi o mocy 2x18W lub 2x26W PL-C i oszczędzić do 50% kosztów energii. Są dwa wymiary wycinane, 160 mm i 210 mm. Ten produkt jest przeznaczony tylko do użytku wewnętrznego. Precyzyjny chip LED w tym urządzeniu ma żywotność wynoszącą 50,000 godzin i jest ściemnialny, co przewyższa 15 lat w przeciętnym środowisku biznesowym. Oprawy są kontrolowane przez firmę DALI, dzięki czemu oświetlenie można kontrolować i przyciemniać oraz można uzyskać dodatkowe oszczędności energii. Oprawy są dostępne w ciepłym białym i chłodnym białym kolorze światła.

Na tej wysokiej jakości osprzętu dostarczamy 3-letnią gwarancję. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.

Recenzją

Nie ma jeszcze recenzji tego produktu
Please wait, adding to cart...