Poprzedni

Noxion LED Downlight Slim

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Noxion LED Downlight Slim

  • Kod koloru
  • Moc (W)

Opis Noxion LED Downlight Slim

Noxion Slim Downlight jest oprawą wewnętrzną, która zastępuje lampy wiszące CFL i PL-C. Wykonana jest z wysokiej jakości elementów ze zintegrowaną technologią LED. Jakość tej oprawy została potwierdzona w raporcie pomiarowym LM79 i LM80. Światło główne jest zgodne z wszystkimi europejskimi dyrektywami, jak opisano w EN-12464-1.

Slim Downlight ma wartość UGR <22 i CRI> 80, co zapewnia dobre odwzorowanie kolorów. Dzięki wysokiej jakości projektowi instalacja jest prosta i idealnie sprawdza się w najbardziej popularnych sufitach i dzięki temu jest popularnym rozwiązaniem LED w obszarach detalicznych i biurowych.

Dzięki tej oprawie można łatwo zastąpić konwencjonalne lampy downlight lampami energooszczędnymi o mocy 2x18W lub 2x26W PL-C i oszczędzić do 50% kosztów energii.

Są dwa wymiary wycinane, 160 mm i 210 mm. Ten produkt jest przeznaczony tylko do użytku wewnętrznego. Precyzyjny chip LED w tym urządzeniu ma żywotność wynoszącą 50,000 godzin i jest z funkcją ściemnialną, co przewyższa 15 lat w przeciętnym środowisku biznesowym. Oprawy są dostępne w ciepłym białym i chłodnym białym kolorze światła.

Na tej wysokiej jakości osprzętu dostarczamy 3-letnią gwarancję. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy