Poprzedni

Noxion LED Downlight Bora

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Opis Noxion LED Downlight Bora

Ten downlight Noxion jest oprawą do zabudowy, która zastępuje lampy do lamp w standardzie CFL i PL-C. Wykonano z wysokiej jakości elementów ze zintegrowaną technologią LED. Jakość tej oprawy została potwierdzona w raporcie pomiarowym LM80. Światło główne jest zgodne z wszystkimi europejskimi dyrektywami, jak opisano w EN-12464-1.

Światło Downlight ma niską ślepotę UGR <22, więc światło nie wpada w oczy i nie będzie oślepione. Dyfuzor PMMA gwarantuje komfort wizualny. To sprawia, że popularnym rozwiązaniem LED w obszarach detalicznych, ogólnych, hotelach, stołówkach i chodnikach. Oprawa ta posiada CRI> 80, co zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów.

Dzięki tej oprawie można łatwo zastąpić konwencjonalny światełko z lampami energooszczędnymi PL-C o mocy 2x26 W i oszczędzić do 50% kosztów energii. Dzięki płaskiej konstrukcji instalacja jest prosta i pasuje idealnie do najpopularniejszych sufitów. Wycięcie wynosi 200 mm. Ten produkt nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz dzięki klasyfikacji IP44. Precyzyjny chip LED w tym urządzeniu ma żywotność 35 000 godzin i jest ściemnialny, co przebiega przez ponad 10 lat w przeciętnym środowisku biznesowym. Oprawy są dostępne w ciepłym białym i chłodnym białym kolorze światła.

Na tej wysokiej jakości osprzętu dostarczamy 3-letnią gwarancję. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z jednym z naszych oświetleniowych ekspertów.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy