Poprzedni

Noxion LED Bulkhead Pro | Czujnik awaryjna

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Opis Noxion LED Bulkhead Pro | Czujnik awaryjna

Noxion Bulkhead to oprawa konstrukcyjna składająca się z wysokiej jakości komponentów ze zintegrowaną technologią LED. Jakość tej oprawy została potwierdzona przez LM79 i LM80. W konsekwencji produkt jest zgodny ze wszystkimi europejskimi dyrektywami, zgodnie z normą NEN-EN 12464-1. Oprawa ta nadaje się do stosowania zarówno na ścianach, jak i na sufitach: korytarze, klatki schodowe, parkingi i galerie. Ponadto, awaryjne oświetlenie może być używane jako światło bezpieczeństwa. Oprawa jest stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ponieważ jest odporna na uderzenia, odporność na wandalizm (IK10), wodoodporna i pyłoszczelna (IP66). Oznacza to, że produkt wymaga minimalnej konserwacji w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami. Dzięki tej oprawie 13W oszczędzasz 73% kosztów energii w porównaniu z konwencjonalnymi oprawami ściennymi 2x18W z lampą PL lub Dulux.

Podczas procesu projektowania koncentrowano się na produkcji oprawy o wąskim wzornictwie i prostej instalacji. Oprawa jest dostępna w szarym i białym wariancie. Dyfuzor matowy-opal rozprzestrzenia światło (80% transmisji światła), więc nie pojawia się natychmiast w oczach użytkownika i nie będzie oślepiony. To zapewnia komfort wizualny. Oprawa jest łatwa w instalacji i ma wystarczająco dużo miejsca na tylnej ściance, aby usunąć kable. Dzięki technologii LED, ta oprawa nie ma zapasowej lampy, którą należy wymieniać co 10 000 godzin, ale zintegrowane żarówki LED z 35 000 godzin pracy. W związku z tym okres życia wynosi średnio około 15 lat.

Różne warianty:

  • Czujnik ruchu. Powoduje, że lampa zacznie świecić, gdy tylko zostanie wykryty ruch. To oszczędza energię i przedłuża żywotność oprawy.
  • Awaryjne oświetlenie. Upewnij się, że lampka pozostaje włączona przez 1 godzinę, gdy gaśnie zasilanie. To sprawia, że oprawa jest odpowiednia do oświetlenia.

Kolor Światła:

  • 3000K (ciepłe światło białe) - dla korytarzy i klatek schodowych.
  • 4000K (zimne białe światło) - do parkingów i galerii.

Usługa:

Dzięki długiej żywotności i doświadczeniu z tym produktem Nowazarowka.pl może zapewnić 3 lata gwarancji na oprawę LED. Jeśli masz jakieś pytania po przeczytaniu powyższych informacji lub potrzebujesz pomocy w wyborze, skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy