Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

Noxion LED Bulkhead Pro 13W 827-840 1400lm Valkoinen | 3CCT - Zamienne 2x18W

166,97  135,59  bez VAT z VAT
+ 0,16  Podatek ekologiczny
Zamów dzisiaj , wysłane jutro + bezpłatna wysyłka powyżej 700 zł z VAT569 zł bez VAT
i
„Ten produkt jest w magazynie, dołożymy wszelkich starań, aby wysłać go już dziś”.
„Ten produkt będzie dostępny we wspomnianym dniu. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty były wysyłane w dniu, w którym znajdą się w magazynie”
„Tego produktu nie ma obecnie w magazynie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Proszę wziąć pod uwagę, że czas dostawy może się wydłużyć.”
This product is currently not in stock. Do you want to buy one or more items of this product? Then we will place an order directly with our supplier! We will do our utmost effort to ship the products to you as soon as possible. Please take into account that the delivery time might be longer.
Wspaniała wiadomość!
Dostępna jest nowsza wersja tego produktu. Automatycznie otrzymasz bezpłatne uaktualnienie do nowego produktu.

Specyfikacja Noxion LED Bulkhead Pro 13W 827-840 1400lm Valkoinen | 3CCT - Zamienne 2x18W

opis Noxion LED Bulkhead Pro 13W 827-840 1400lm Valkoinen | 3CCT - Zamienne 2x18W

Dobrze wiedzieć

  • Idealnie dopasowana lampa sufitowa
  • Korzystaj z wysokiego strumienia świetlnego przez długi czas
  • Solidna, wodoodporna oprawa
  • Zalety LED

Idealnie dopasowana lampa sufitowa

Nie jesteś pewien, jaka barwa światła jest najbardziej odpowiednia w danym pomieszczeniu. Ponieważ odbywa się w nim kilka czynności lub, w zależności od pory roku, do pomieszczenia wpada tylko pewna ilość naturalnego światła dziennego? W Lampdirect mamy na to sprytne rozwiązanie: Noxion LED Bulkhead Pro. Ta oprawa sufitowa może łatwo przełączać się między barwami światła: bardzo ciepłą białą (2700K), ciepłą białą (3000K) i chłodną białą (4000K). Oznacza to, że zawsze otrzymujemy zarówno nastrojowe oświetlenie, jak i oświetlenie o świeżym wyglądzie, dzięki czemu oprawa ta nadaje się do pomieszczeń ogólnych (holi recepcyjnych, korytarzy, poczekalni itp.), stref relaksu i miejsc pracy. 

Korzystaj z wysokiego strumienia świetlnego przez długi czas

Współczynnik Lumen/Watt oprawy Noxion wynosi 109, co oznacza, że źródło światła charakteryzuje się wysokim strumieniem świetlnym. W zależności od ustawionej temperatury barwowej strumień świetlny waha się od 1250 do 1400 lumenów. Dzięki temu masz wystarczająco dużo światła na każdą czynność, która ma miejsce w pomieszczeniu. Poręczne, prawda? Co więcej, z tak wysokiego strumienia świetlnego można korzystać przez 50 000 godzin, co oznacza, że nie trzeba wydawać pieniędzy na wymianę i konserwację aż do upływu okresu eksploatacji.

Solidna, wodoodporna oprawa

Z tą oprawą sufitową nie musisz się martwić o wilgoć, kurz i wstrząsy. Gródź LED Noxion ma obudowę IP66 z ochroną IK10. Oznacza to, że źródło światła jest całkowicie odporne na kurz i wodę, a także na silne wstrząsy (wandaloodporność). Dlatego też gródź może być bez problemu stosowana wewnątrz pomieszczeń, ale także na zewnątrz. Szukasz innej oprawy niż lampa sufitowa? Tutaj możesz obejrzeć wszystkie wodoodporne oprawy LED.

Zalety LED

Ta oprawa Noxion zużywa 13W i zastępuje dwa razy 18W; źródło światła jest o 64% bardziej ekonomiczne niż konwencjonalna lampa sufitowa. Co więcej, LED nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, które trafiają do środowiska. Również z tych powodów ta przegroda LED posiada klasę efektywności energetycznej A. Jeśli przejdziesz na LED, inwestycja zwróci Ci się w mgnieniu oka. Płacisz mniejsze koszty energii i, jak wspomniano wcześniej, masz oprawę, która działa wielokrotnie dłużej. To jest właśnie zrównoważone oświetlenie dla Ciebie!

Recenzją

Ten produkt ma ocenę doskonały na podstawie 1 recenzji osób, które kupiły ten produkt.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.

Please wait, adding to cart...

Your request has been successfully sent!

Our sales team will now contact you shortly. Together with you, we will collect your data and talk about your personal advantages. Thank you for your trust!

We are sorry

Unfortunately you can only request a quotation if you are an installer or a company. You can always use the special tier discounts for our products.