Menu
Obsługa klienta
 • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

 • Ponad 10000 produkty

 • Gwarancja do 5 lat

 • Zrównoważone rozwiązania LED

Ledvance LED Pachołek Endura styl Dwojako Circle Steel 6W 400lm - 830 Ciepła Biel | Solar - Czujnik ruchu i światła

267,67  217,41  bez VAT z VAT
+ 0,21  Podatek ekologiczny
Dostępne tylko na żądanie
i
Ten produkt jest w magazynie, dołożymy wszelkich starań, aby wysłać go już dziś.
Ten produkt będzie dostępny we wspomnianym dniu. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty były wysyłane w dniu, w którym znajdą się w magazynie.
Tego produktu nie ma obecnie w magazynie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Proszę wziąć pod uwagę, że czas dostawy może się wydłużyć.
Ten produkt jest obecnie niedostępny. Chcesz kupić jedną lub więcej pozycji? Następnie złożymy zamówienie bezpośrednio u naszego dostawcy! Wyślemy Ci go tak szybko, jak to możliwe.

Produkt został dodany do Twojej listy życzeń!

Chcesz zamówić większą ilość?

Specyfikacja Ledvance LED Pachołek Endura styl Dwojako Circle Steel 6W 400lm - 830 Ciepła Biel | Solar - Czujnik ruchu i światła

opis Ledvance LED Pachołek Endura styl Dwojako Circle Steel 6W 400lm - 830 Ciepła Biel | Solar - Czujnik ruchu i światła

Dobrze wiedzieć

 • Trwałe oświetlenie dzięki energii słonecznej
 • Poręczny czujnik wielofunkcyjny
 • Nastrojowe światło o barwie ciepłej bieli (3000K)
 • Obudowa o stopniu ochrony IP44
 • Łatwa instalacja

Zrównoważone oświetlenie dzięki energii słonecznej

Ten słupek Ledvance Endura Style Solar Double Circle jest idealnym rozwiązaniem oświetleniowym dla środowisk, w których nie ma dostępu do energii elektrycznej. Źródło światła działa w całości w oparciu o energię słoneczną, która jest przechowywana w akumulatorze litowo-jonowym. Ponadto ta oprawa LED jest idealna do zastosowania w miejscach, w których dba się o środowisko. Lampa zewnętrzna LED o mocy 6 W oszczędnie wykorzystuje zmagazynowaną energię słoneczną, a jej żywotność wynosi 50 000 godzin. Oznacza to, że możesz korzystać z mocy światła słonecznego przez wiele lat! Czy jesteś już przekonany do tego najwyższej jakości oświetlenia od LEDvance?

Poręczny czujnik wielofunkcyjny

Oczywiście nie chcesz codziennie wychodzić na zewnątrz, aby włączyć oświetlenie ogrodu. Z tą solarną lampą LED LEDvance nie musisz! Źródło światła ma wbudowany czujnik ruchu i czujnik światła dziennego, co oznacza, że oprawa zapala się tylko wtedy, gdy zostanie wykryty ruch lub gdy jest zbyt mało naturalnego światła dziennego. W ten sposób nie marnujesz niepotrzebnie zmagazynowanej energii słonecznej. Poręczne, prawda? Możesz samodzielnie regulować ustawienia światła, co zostało wyjaśnione bardziej szczegółowo w paragrafie dotyczącym raty.

Nastrojowe światło o barwie ciepłej bieli (3000K)

Oświetlenie 3000K emituje nastrojowe ciepłobiałe światło, które doskonale nadaje się do ogrodów przed i za domem, podjazdów lub wzdłuż drzwi i innych punktów dostępu. Ponadto oprawa ma strumień świetlny o wartości do 400 lumenów, dzięki czemu nie oślepia. Dzięki temu jest to idealne źródło światła słonecznego, które pozwala cieszyć się ogrodem latem i zimą oraz bezpiecznie wchodzić do domu.

Obudowa o stopniu ochrony IP44

LEDvance Endura posiada solidną obudowę ze stali szlachetnej o stopniu ochrony IP44. Oznacza to, że oprawa natynkowa jest chroniona przed rozpryskującą się wodą. Dlatego bez problemu można ją umieścić w ogrodzie. Istnieje również możliwość zakupu w pełni wodoodpornego oświetlenia zewnętrznego LED. Takie oprawy są odporne nawet na najsilniejsze strumienie wody. Tutaj można obejrzeć wszystkie oprawy LED z IP65, IP66 lub IP67.

Łatwa instalacja

Ta natynkowa oprawa LED jest łatwa do zainstalowania w podłożu lub na podłodze. Do tego celu należy użyć dostarczonych materiałów. Zaletą tego solarnego źródła światła jest to, że nie jest potrzebne żadne okablowanie; w końcu oprawa nie potrzebuje prądu. Podczas montażu źródła światła można ustawić strumień świetlny według własnych preferencji. Lampa solarna posiada trzy opcje:

 • Światło świeci w sposób ciągły z mocą świetlną 200 lumenów.
 • Światło świeci z mocą 75 lumenów i zwiększa się do 300 lumenów po wykryciu ruchu.
 • Światło jest wyłączone, dopóki nie wykryje ruchu. W tym przypadku emitowane jest światło o mocy 400 lumenów.

Recenzją

Nie ma jeszcze recenzji tego produktu

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.

Please wait, adding to cart...

Your request has been successfully sent!

Our sales team will now contact you shortly. Together with you, we will collect your data and talk about your personal advantages. Thank you for your trust!

We are sorry

Unfortunately you can only request a quotation if you are an installer or a company. You can always use the special tier discounts for our products.