Poprzedni

Dostawa


 

Nasze zapasy w magazynie połączone są z systemem. Na stronach naszego sklepu mogą Państwo zauważyć aktualny czas potrzebny na wysyłkę konkretnego produktu. Jeśli posiadają Państwo w koszyku kilka różnych produktów, i jeden z nich możemy wysłać w ciągu 2 dni, a kolejny w ciągu 5 dni, będziemy czekać aby wszystkie produkty wysłać w jednej przesyłce.

              

W wypadku produktów, które posiadamy na stanie: jeśli złożą Państwo zamówienie i uregulują płatność do godziny 18:00, produkty wyślemy jeszcze tego samego dnia!

 

Termin dostawy

Wszystkie przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku. Przewidywany czas dostawy to 2 do 4 dni roboczych. Firma kurierska działa niezależnie i niestety nie mamy wpływu na finalny termin dostawy, po wysłaniu zamówienia.
Jeśli kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, podejmie jeszcze 2 kolejne próby dostarczenia. Po 3 nieskutecznych próbach dostarczenia, przesyłka powróci do naszego magazynu.

Monitorowanie przesyłki

Po nadaniu przesyłki z naszego magazynu, otrzymają Państwo 18-znakowy kod. Poprzez wprowadzenie go na stronach internetowych UPS, GLS mają Państwo możliwość monitorowania przesyłki poprzez sprawdzenie jej położenia.

Opóźnienia

Kiedy produktów nie posiadamy w magazynie, musimy je dla Państwa zamówić. Czasem zdarza się, iż nasi dostawcy nie dotrzymają terminu dostawy, stąd może wynikać opóźnienie w dostawie produktów. O wszelkich opóźnieniach zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani.

Wszystkie żarówki pakujemy niezwykle dokładnie, tak aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia produktów.

loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy