Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

Dlaczego warto wybrać NowaŻarówka.pl?


 

NowaŻarówka.pl to oficjalnie Any Lamp BV, której główna siedziba znajduje się w holenderskim mieście Eindhoven, w tym samym mieście co firma Philips. Nasza działalność opiera się na sprzedaży internetowej żarówek marki Philips. Swoje oferty nie kierujemy jedynie na rynek holenderski czy polski. Obecnie dzięki młodemu, prężnemu zespołowi rozwijamy naszą sieć sprzedaży na pozostałe europejskie kraje takie jak Niemcy, Włochy, Hiszpanię, Anglię, Francję, Szwecję, Finlandię oraz Danię. Dzięki doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka kilometrów od fabryki Philips, posiadamy znaczną przewagę logistyczną nad konkurencją, minimalizując czas dostaw do naszego magazynu. Oto pozostałe atuty naszej firmy:

 

Jakość renomowanych firm w przystępnej cenie

 

Posiadamy ogromne doświadczenie, gdyż od 25 lat specjalizujemy się w sprzedaży internetowej produktów branży oświetleniowej renomowanych firm takie jak Philips, Osram, czy Sylvania. Jesteśmy oficjalnym, wiodącym dostawcą żarówek oraz akcesoriów oświetleniowych marki Philips na terenie Europy. W naszym katalogu znajdą Państwo ponad 5500 róznego rodzaju żarówek, opraw oraz akcesoriów. Swoją ofertę kierujemy głównie do klientów biznesowych jak hotele, restauracje, sklepy, biura czy prywatni instalatorzy i elektrycy. Gwarantujemy Państwu jakość poprzez gwarancję na produkty nawet do 5 lat, oraz aktrakcyjne ceny. Przy wiekszych zamówieniach oferujemy rabaty.

 

Szybka dostawa i wysyłka w ciagu 24 godzin

 

Gwarantujemy Państwu szybką dostawę zamówionych towarów, gdyż większość produktów z oferty Philips wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu. Nasze produkty są przeważnie dostępne w magazynie, co oznacza, ze od momentu wpłynięcia należności na nasze konto, produkty zostaną wysłane do Państwa w przeciągu 24-godzin. Czas dostawy to od 2-4 dni roboczych. Dla dla zamówień powyżej 500 złotych (bez VAT), wysyłka jest za darmo. Mają Państwo także prawo do zwrotów w ciągu 14 dni po otrzymaniu zamówienia.

 

Zielona NowaŻarówka.pl

 

Dla nas, zrównoważona ochrona przyrody to nie chwilowa moda. Zielona NowaZarowka.pl jest głębokim przekonaniem, które doprowadziło naszą firmę do polityki zrównoważonego rozwoju. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kilku radykalnych zmian:

  • Kiedy to możliwe, polecamy naszym klientom, aby wymieniali źródła światła na wersje energooszczędne. Żarówki marki Philips charakteryzują się niskim zużyciem energii, jednak niektóre z modeli żarówek są niezwykle energooszczędne - oznaczamy je poprzez znak ECO przy opisie produktu. Świetlówki energooszczędne oraz żarówki LED generują oszczędność nawet 80% energii elektrycznej, a Państwo swoim wyborem redukują emisję CO2!

  • Faktury zamiast formy papierowej, będą wysyłane poprzez e-mail. Po każdym zamówieniu otrzymają Państwo wiadomość z jego potwierdzeniem. Po otrzymaniu płatności zostanie przesłana do Państwa faktura elektroniczna w formacie PDF.

  • W siedzibie firmy, korzystamy wyłącznie z papieru z recyklingu. Drukujemy jedynie to, co niezbędne. Wszystkich naszych partnerów prosimy o współpracę i kontakty poprzez e-mail.