• Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 500 złotych
  • 5500 żarówek i opraw Bezpośrednia dostępność towaru
  • Wszystko w ramach gwarancji Do 5 lat gwarancji

Jak znaleźć odpowiednią żarówkę GU10 ?

Jak znaleźć odpowiednią żarówkę GU10 ?
Waiting room LED GU10

Przede wszystkim zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest żarówka GU10. GU10 to najczęstszy rodzaj żarówek spotykanych obecnie w większości domów. GU10 odnosi się do typu dopasowania. Dwa krótkie piny z kulkami na końcach wystają z podstawy żarówki. To dopasowanie typu "wciśnij i przekręć"


Chcę zmienić halogen na LED, na co mam zwrócić uwagę?


Po przełączeniu na diodę LED ważne jest, aby znać aktualną moc.Można ją znależć na stronie produktu LED GU10 po lewej stronie.Wystarczy kliknąć aktualną moc i zobaczyć wszystkie zamienniki.Po tym warto wiedzieć , jaki rodzaj preferujesz. W świecie oświetlenia mówimy o "Kelwinach" gdy mówimy o kolorze światła:


2700K bardzo ciepły biały - specjalnie używany, aby zapewnić przytulne ciepło w pokoju dziennym lub sypialni.


3000K biały ciepły - również ciepła, ale może być również używana w bardziej wydajnej przestrzeni, takiej jak Twoja kuchnia, restauracja lub hotel.


4000K zimna biel - sprawia, że jesteśmy produktywni w rodzaju światła, które można wykorzystać w biurze.


>5000K światło dzienne - używane tam, gdzie chcemy najjaśniejszego światła, jak to jest możliwe w garażach, szpitalach i laboratoriach.

LED GU10


Jakiego rodzaju reflektorów powinienem wybrać?


Znacie swoją aktualną moc i preferowany kolor, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, gdzie używa się światła.To dlatego, że każde miejsce ma inny "kąt wiązki". Kąt rozsyłu światła lampy to kąt, w którym światło jest rozproszone lub emitowane. Im mniejsze kąty w stopniu (D), tym węższa wiązka.Tak więc mniejszy kąt promienia ma na celu podkreślenie Twoich obrazów lub sztuki. Szerszy kąt wiązki służy do oświetlenia ogólnego. Najczęściej stosowanym kątem wiązki dla oświetlenia ogólnego jest ten z 24 do 40.


Czy LED GU10 ma funkcje ściemnialną ?


Tak! Kiedy używasz filtra na stronie produktu LED GU10, możesz wybrać przyciemnianie na tak lub nie. Podczas przyciemniania światła jasność zmniejsza się. Ale teraz jest też żarówka, która może zmienić kolor. Philips Dimtone. Dzięki tej żarówce można zmienić temperaturę z 2700 K na 2200 K - czyli jeszcze cieplejszy kolor.W ten sposób możesz stworzyć jeszcze większą atmosferę.


Jakie są najczęściej używane LED GU10 ?


Dzisiejsze żarówki są z Philips, Osram and Sylvania: