Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

Jak zainstalować panel LED?

 Jak zainstalować panel LED?

Zintegrowane panele LED zapewniają wysokiej jakości profesjonalne oświetlenie z optymalną oszczędnością energii dla firm, szkół, supermarketów i biur. Panele LED są idealne do umieszczenia w standardowych systemach sufitowych i mogą zastąpić istniejące oprawy fluorescencyjne. Wysokiej jakości panele LED mają ładny, równomierny strumień świetlny, czyste wykończenie, długą żywotność, niskie wymagania konserwacyjne, bezpyłowe i najważniejsze znacznie niższe zużycie energii niż oryginalne oprawy fluorescencyjne. Najczęstsze wymiary paneli LED to 60x60cm lub 30x120cm. Można przyciemnić panel LED i zaoszczędzić jeszcze więcej na kosztach energii, można to osiągnąć, jeśli wybierzesz panel LED ze sterownikiem DALI.


Zintegrowane panele LED są dostępne w różnych jasnych kolorach:


  • Kolor 830 3000 kelwinów - ciepły biały
  • Kolor 840 4000 Kelvin - zimny biały, najczęściej sprzedawany kolor światła do użytku biurowego
  • Kolor 865 6500 kelwinów - światło dzienne
LED paneel installeren systeemplafond

Jakie opcje mam do zainstalowania panelu LED?


Montaż paneli LED można wykonać na 3 proste sposoby:

  • Sufit system

W suficie systemowym można wymienić płytę sufitową lub wbudowaną oprawę fluorescencyjną 1 na 1 z panelem LED. Po prostu wyjmij płytę sufitową lub starą oprawę fluorescencyjną z sufitu, umieść panel LED i podłącz go do sieci zasilającej. Wszystkie nasze panele są dostarczane z podłączonym sterownikiem bez kabla i gniazda euro..

led paneel systeemplafond

  • Budowa

Dzięki ramce montażowej możliwe jest zamontowanie panelu LED na płaskiej powierzchni, zarówno pod sufitem, jak i pod ścianą. Ze względu na to, że rama montażowa ma wysokość 5 cm, jest wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić sterownik LED na panelu LED.

opbouwframe led paneel

  • Zawieszenie

W przypadku paneli o wymiarach 60x60cm i 30x120cm można je umieścić za pomocą zestawu zawieszenia. Składa się z zestawu z kablami do zawieszenia na suficie. To sprawia, że ​​jest bardzo elastyczny, aby określić idealną wysokość panelu LED.

pendelset led paneel

Ze względu na różne możliwości montażu panele LED można umieścić w wielu pomieszczeniach biurowych lub pomieszczeniach. Ramy i systemy dojazdy do paneli LED są dostępne osobno.

Raz zainstalowany może trwać latami. Jakość dobrych paneli LED jest wysoka, 5-letnia gwarancja jest często dłuższa niż czas zwrotu! A dzięki 70 000 godzin pracy można utrzymać konserwację przez 15 do 20 lat.


Czy mogę sam zainstalować panel LED?

Wszystkie panele, w tym wysokiej jakości panele Noxion, to "plug and play", co oznacza, że ​​możesz je łatwo zainstalować samodzielnie i zastąpić je 1 do 1 swoimi aktualnymi urządzeniami TL. Jeśli masz wątpliwości, czy jesteś do tego upoważniony, zawsze skontaktuj się z certyfikowanym instalatorem. Zawsze postępuj zgodnie z zasadami dotyczącymi instalacji urządzeń elektrycznych. Proszę zauważyć, że nasze panele LED są wyposażone w europejską wtyczkę zasilania.


Potrzebujesz pomocy przy przełączaniu na panele LED?

Nasz zespół specjalistów LED czeka na Ciebie. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania lub chcesz otrzymać indywidualną ofertę i indywidualną poradę.